SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sakarya da inşaat proje firması olarak tüm Sakarya ya hizmet vermekte olan Çınar Proje Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
Çınar Proje
İstanbul Kartal da butik spor salonu olarak tüm kartal a hizmet vermekte olan Get Up Fit Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
GetUpFit
Sakarya da sağlıklı yaşam merkezi olarak tüm Sakarya ya hizmet vermekte olan Jineste Sağlıklı Yaşam Merkezi Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
Jineste Sağlık Yaşam Merkezi
Sakarya da organizasyon sağlayıcı olarak tüm Türkiye ye hizmet vermekte olan Sapanca Bamboo Garden  Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
Sapanca Bamboo Garden
Sakarya da sporcu besinleri konusunda tüm Türkiye ye hizmet vermekte olan Boyka Takviye Gıda Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
Boyka Takviye Gıda
Sakarya da psikolojik danışmanlık merkezi olarak tüm Sakarya ya hizmet vermekte olan ClinicA Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
Clinica Psikojik Danışmanlık
Sakarya da tur ve seyahat firması olarak tüm Türkiye ye hizmet vermekte olan Pelerin Tur Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
Pelerin Tur
Sakarya da halı yıkama firması olarak tüm Sakarya ya hizmet vermekte olan Sakarya Halı Yıkama Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
Sakarya Halı Yıkama
Sakarya da temizlik  firması olarak tüm Sakarya ya hizmet vermekte olan Tuğra Temizlik  Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
Tuğra Temizlik
Sakarya da organizasyon sağlayıcı olarak tüm Türkiye ye hizmet vermekte olan Adafest Animasyon Hr Bilişimi seçti. Hızla büyümeye devam ediyor.
Adafest Animasyon